Paul K
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Paul K

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (4) : Nov (2) : Średnia (4.0)

 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6406 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#1 Wiadomość | 2006-09-15, 08:57
Paul K 
Witam!!!

Mam 21 lat i jak na razie starczy informacji o mnie, reszta w swoim czasie ;)
Od kilku lat robie muzyke. Na początku robiłem trance,ale wole słuchac trance niz robic :) Kolejnymi moimi poczynaniami był Hard Trance (nizej prezentuje dwa utwory z tego gatunku). Obecnie ide w strone muzyki filowej połączonej z drum'n'base (ponizej jeden utwor z tego gatunku)

linki :

1. Paul K - FX Land (Hard Trance) http://download.yousendit.com/2486585070BAB920

2. Paul K - Soullessness (Hard Trance, Ambient) http://download.yousendit.com/2BE70A3C32D899CA

3. Paul K - Mediation (muzyka filmowa, drum'n'base) http://download.yousendit.com/1B5F32F051104670

Życze miłego słuchania i pozdrawiam :) !!!!!

EDIT :

oki cos wiecej nabazgram o sobie :-)

Jestem dokladnie z Jabłonny Lackiej (woj mazowieckie)
robie na reasonie 2 (jak zmienie kompa to na 3 sie przesiade). odsłuch : wzmacniacz Technics SU-V4X (stary ale wymiata ;-) ), kolumny audio mega brx 300 (odpowiedniki altusow 400) + satelitki robione na zamownienie ( z glosnikami tonsila). Sample : vec 1,2,fx, Mutekki fx, akai grand piano i pare innych.

Zaktualizowałem linki jakby ktoś chciał jeszcze sciagnac.
Ostatnio zmieniony przez Paul K 2006-09-22, 09:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6763 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-09-15, 16:20 | Oddał głos na Advanced
 
Mediation-za ten numer zdecydowanie Novice z prostej przyczyny wieje nudą...sekcja rytmiczna nie ma nic wspólnego z d`n`b...realizacja...także nienajlepsza...

Soullessness-na tym samym dzwięku zczynasz co utwór poprzedni...pytanie dlaczego???...no nic słucham...zaczyna się coś dziać...jakiś klimat budujesz,nastrój...mrocznie...rytmicznie...czasem nawet podoba mi się twoje granie...przyzwoicie....reazlizacja całkiem niezła... naciągane Advanced...

FX Land-mrocznie w odpwiednim tempie...popdoba mi sie....nie klepiesz słodziutkich trancowych dzwięków od których mdli...idziesz z muzyką w troszke "ciemniejszą" stronę...
niedostatków technicznych jest troszke...ale masz pomysł na własne granie i to docenię najbardzej...Jabłonna jest dosyć niedaleko Lublina :) także...kredyt u mnie zaciągasz...
acha jeszcze jedno nie napisałeś tylko na jakim sofcie parcujesz i czy grasz na instrumencie....ja na ucho jesli chodzi o soft stawiam na Reasona...
napisz troszke więcej o sobie
pozdrawiam
 
 
 
 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6406 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#3 Wiadomość | 2006-09-15, 16:46
 
Najpierw powstało Soullessness, pozniej uznałem ze z tych brzmien mozna by muzyke filmowa zrobic. Mediation na pewnym forum przyjelo sie bardzo dobrze, ale to jest kwestia gustu bo nie kazdemu moze taka muzyka odpowiadac bo laczy w sobie wiele elementow :ambient, d'n'b( breakbeat jak kto woli) a podstawa jest melodia i tonacje rodem z muzyki filmowej. FX Land, to jest utwor zrobiony ok 1,5 roku temu i juz raczej nie powroce do tego stylu (tzn obecnie dokanczam jedna produkcje w tym stylu ale na tym koniec). Bede ukierunkowywał sie w strone stylu z produkcj 2 i 3, komercja juz mi nie w głowie ;-) w opisie tematu dalem juz torche wiecej informacji o sobie dla zainteresowanych.

ix - dzieki za ocene i opinie.

Pozdro!!!!
 
 
 
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6425 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-09-15, 19:16
 
Na pierwszy rzut poszedł "Fx Land". Nie przepadam, za takim klimatem, tzn jak dla mnie, mogłoby takiej muzyki w ogóle nie być ale w tej sytuacji nie to jest najważniejsze. Fakt, że ja nie słucham, nie znaczy oczywiście, że komuś ma to nie sprawiać przyjemności. Zrobiłeś na mnie wrażenie tym numerem. Technicznie uważam, jak najbardziej poprawnie, ciekawie wkomponowany pad, co jest dość trudnym zadaniem (wiem z autopsji). Cóż, uważam, że nie odbiegasz technicznie od innych, dobrych producentów w tymże gatunku oscylujących. Troszeczkę mi to pojedyńcze kwaśne szczeknięcie intonacyjnie nie pasuje, ale może tak ma być. Nie znam się. Połamane przejście ciekawe, ale cóż, słyszałem je już milion razy.

"Mediation", no tutaj, mój Drogi, to już zupełnie inna rozmowa:). To właśnie dzięki temu numerowi, pomyślałem, że napiszę tutaj to, co właśnie czytasz. Wstęp naprawdę ciekawy, intrygujący. Później bardzo fajne arpeggio na syntezatorku i brzmi wręcz rewelacyjnie. Breakbeat, troszeczkę za głęboko stopa, ale to prawdopodobnie kwestia odsłuchów. Bardzo fajna melodia. Świetnie dobrane pady i stringi. Za klimat w tym utworze 10/10. Troszeczkę brakuje mi w końcówce jakiegoś akcentu, tudzież kontrastu ale nie czepiam się już. Jest naprawdę bardzo, bardzo dobrze:)

"Soullessness", po bardzo udanym wstępie przyszło potworne rozczarowanie. Ale to tylko moje prywatne odczucia, gdyż, jak już wyżej wspomniałem, "pseudo-trance" w ogóle mnie nie rusza. Szkoda, że po tym breakbeatowym wejściu, tak bardzo "obniżyłeś loty" przechodząc na klimat "manieczkowy". Cóż, ale technicznie nie mam się do czego przyczepić... o i fajny filtr, słyszalny, i znów fajny syntezator, i melodia też niczego sobie. Gdyby tylko inna stylistyka... Ale i tak, za całokształt, technikę, dobór brzmień, dopracowanie masz u mnie ADV

Z wyrazami szacuneczku...
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6926 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#5 Wiadomość | 2006-09-16, 09:43 | Oddał głos na Advanced
 
hmmmm... utworki daja rade... FX Land ma naprawde niezly klimat... i uwazam ze raczej w tym klimacie powinienes zostac bo wychodzi ci on zdecydowanie najlepiej...

no ale coz... jak to mowia trening czyni mistrza wiec probuj co innego :]

daje ADV
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7080 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-09-18, 10:59 | Oddał głos na Advanced
 
FX Land - wykonanie pełen profesjonalizm, ale co z tego skoro utwór niczym szczególnie nie wyróżnia się na tle podobnych pozycji. Moim zdaniem dobrze, że postanowiłeś zboczyć z tego toru. :)

Soullessness - No początek zapowiada się całkiem ciekawie, po czym wchodzi beat 4x4 i znów zaczynają się typowe rozwiązania. Chociaż pod tym względem utwór jest dość nie równy - obok standardowych zagrywek, są elementy które potrafią zaskoczyć. To drugie jest zdecydowanie plusem. :) Nie mniej jednak brak czegoś charakterystycznego w tym (i poprzednim utworze zresztą też) sprawia, że raczej nie zapadnie mi w pamięć.

Mediation - i znowu początek zapowiada się ciekawie. Muzyka bardziej "growa" niż filmowa. Szczególnie jak wchodzi bit. Żeby to był d'n'b to raczej powiedzieć nie można, ale jak zwał tak zwał. Ważne że nie ma tu tyle schematów, co w poprzednich produkcjach. Ale jest inny problem. Za często loopujesz motywy, szczególnie gdzieś od połowy utworu i tak jak zacząłeś ciekawie, tak pod koniec zaczynasz nużyć. Przydałoby się po prostu więcej urozmaiceń. Brzmieniowo też mogłoby być bardziej finezyjnie, ale to akurat nie jest jakiś duży mankament.

Hm, słychać, że masz już jakąś wprawę w tworzeniu muzyki, ale chyba wciąż próbujesz znajdować nowe sposoby na to. I dobrze, za to dostajesz ode mnie Adv. :)
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6406 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#7 Wiadomość | 2006-09-18, 11:45
 
noise relations : fx land nie jest ambitna produkcja pod wzgledem pomyslu, staralem sie pokazac ze potrafie robic komercje (tzn na swoj sposob). Mediation ehh, to jest najwazniejszy utwor dla mnie i juz szykuje nowe brzmienia zeby zrobic cos w tym klimacie, tyle ze tym razem bardziej zadbam o jakosc brzmien.Soullessness jest o tyle dziwnym wytworem mojej wyobrazni ze ciezko przewidziec co po wstepie dalej bedzie :-) , uwielbiam niekomercyjna muzyke i staram sie cos od siebie do tego swiata wniesc. dzieki za posta.

MPoV : wlasnie pracuje nad remiksem w tym klimacie co fx land, jak sie dobrze przyjmie to z czasu cos takiego zrobie, bo od robienia samej niekomercyjnej muzyki mozna zeswirowac :-) thx za wpis

Fido : FX Land, jak juz pisalem nie jest utworem ambitnym, ale co dziwne na innych forach wlasnie z tym utworem jestem kojazony... ciagle sie ucze, zreszta jak kazdy, bo przeciez czlowiek uczy sie cale zycie. trzeba szukac nowych rozwiazan, pomyslow, gdyz rynek muzyczny jest tak zapchany ze nie sposob dostac sie gdziekolwiek z czyms zbyt standardowym. dzieki za wpis.

Obecnie przesiadlem sie na nowy soft, wiec niedlugo postaram sie jakas nowa produkcja Was uraczyć ;-)

Dzieki wszystkim za oceny !!!! oczywiscie czekam na kolejne... :-P

Pozdr 4 All !!!!!
 
 
 
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6559 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#8 Wiadomość | 2006-09-18, 23:20 | Oddał głos na Novice
 
[pkp]

Od strony "doświadczenia muzycznego" nie jest tak źle moim zdaniem. Mimo, iż Mediation w porównaniu z pozostałymi dwoma kawałkami to inna bajka (gatunkowa), to i tak reprezentuje pewien specyficzny jak dla mnie poziom. Mam na myśli podobny dobór dźwięków i instrumentów. Niestety nie przypadł on mi do gustu. Brakuje Ci moim zdaniem jakiegoś pomysłu na poszczególne kawałki, jakiegoś zamysłu. Jako słuchacz, chciałbym usłyszeć w każdym utworzę jakąś "opowieść", a nie po prostu ot kawałek muzyki... Także niby nie ma w nich nic złego, ale dobrego też niestety nie widzę.

Ciężko mi się zdecydować czy ADV czy NOV... Z jednej strony gra i buczy, a z drugiej zbyt wiele mi przeszkadza. Postąpie zatem jak niektórzy ludzie z BF: "Jeśli się waham nad oceną, wystawię tą niższą". NOVICE ode mnie dla Ciebie.
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7051 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#9 Wiadomość | 2006-09-20, 20:20 | Oddał głos na Advanced
 
Prezentujesz co nie co sobą :D Słychac że w tym już trochę siedziesz. Innego wyjścia nie widzę - ADV :)
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6651 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#10 Wiadomość | 2006-09-20, 22:52 | Oddał głos na Novice
 
FX Land - oj .. bass na "i" i jeog brzmienie za bardzo chropowate .. mi nie pasuje.. buczy to .. kawałek przesiąknięty kwasem.. i chaosem.. niestety w kazdym chaosie musi byc i lad.. tutaj jest go za malo.. na plus aranzacja.. potem to pianinko co wcodzi :) tam w jednym miejscu nie trafiles z akordem za bardzo:) bo falszuje.. melo an synthach calkiem przywoite.. ale jego jakosc pozostawia wiele do zyczenia.. jak mialbyc hard trance no ok.. ale melo z tylu i wsystko co slysze to um um um um basu.. kawalek nie zapadl mi za bardzo w pamiec :)

Soullessness - zaczyna sie przyjemnie :) troche gluche to wszystko :) przydaloby sie rozjasnic perkusje.. znowu abs na "i" oj jakosc tutaj lezy... zero panoramy mozna by powiedziec.. aranzacja spoko.. melo calkiem.. ale jakość zdecydowanie na NOVICE..

Mediation - najlepszy poczatek :) od razu wprowadza w klimat :) no bas tutaj mis ie podoba proste ulozneie ale fajnei brzmi i wprowadza w klimat :) melodie masz troche chaotyczne.. hcoc w tym kawalku jest najlepsza :) (jak na moj gust oczywiscie) .. jakosc taka sobie niestety.. bit.. typowy lamaniec ale mi sie podoba.. dnb niewiele wspolnego :)

No coż w moim przyapdku o glosie zdecyduje jakość Twoich produkcji.. dwie pierwsze zdecydowane novice.. za 3 dalbym adv.. niestety jeden utwór na 3 to dl amnei za malo :)

Pozdrawiam
Take care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6406 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#11 Wiadomość | 2006-09-22, 07:41
 
Souls in Motion :właśnie mediation jest jak opowiesc, ale wiele zalezy od gustu. dzieki za ocene

Ebeb : najkonkretniejsza wypowiedz ;) dzieki za ocene

Pit : FX Land kwas i chaos ma zamierzony,a kawalek zostal zrobiony ok 2 lata temu wiec jakosc napewno jest gorsza od moich nowszych utworow. Soullessness, oj nie przesadzajmy z jakoscia nie jest tak zle :-P. Mediation, chaos w wiekszosci powoduje to ze w glownych momentach (a szczegolnie pod koniec) jest wiele lini melodycznych i w zaleznosci od tego jakiej muzyki słuchasz, w taki sposob wylapiesz nutki. staram sie wniesc do muzyki cos od siebie, stylem ,schematem itd. dzieki za ocene

Pozdro 4 All !!

Czekam na kolejne ocenki bo juz niewiele czasu zostalo na glosowanie :)
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Paul K

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi