Zasady dodawania tematów <...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Remixy i Współpraca » [Konkurs na remix] Zasady dodawania tematów <= CZYTAJ !!
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7115 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#1 Wiadomość | 2005-06-15, 21:37
[Konkurs na remix] Zasady dodawania tematów <= CZYTAJ !! 
Wyszzedł jeden nowy pomysł dla tego działu. Zobaczymy jak będzie się spisywał w najbliższym czasie. Jesli podłapiecie cała idee może ten dział troszke bardziej się obudzi ;) Chodzi o informowanie innych o konkursach na remixy :)

Dodajemy nowy temat pisząc post w następujący sposób:

1) Piszemy w temacie czy remix jest dla Polskiego czy zagranicznego wykonawcy:
- [RMX POL] lub [RMX ZAG]
- Dopisujemy artystę + nazwę utworku który ma być zremixowany
2) W samym poscie dodajemy:
- bezpośredni i sprawdzony link do strony na której jest przedstawiony konkursik na remix oraz link do materiałów potrzebnych do zrobienia remixu (czyli np do spakowanych sampli, vocali itp.)
- datę zakończenia konkursu
- Proszę też o napisanie paru słów np: w jakim gatunku muzycznym wykonany jest orginalny utwór, w jakim gatunku muzycznym może zostać wykonany remix (niektóre zespoły nie chcą np remixów w stylu techno), piszcie też info w jakim formacie i w jaki sposób ma być nadesłana praca (mp3, wav inne / nadesłane na email, uploadowane czy wysłane na CD audio) itp.

UWAGA:
- Zwracajcie uwagę na ostateczny termin nadsyłania remixów. Nie dawajcie tematów o remixach, których ostateczny termin nadsyłania prac ma wkrótce minąć. Umówmy się więc że nie dodajemy tematów o remixach które mają być zakończone w terminie 7 dni od założenia tematu. (mam nadzieję że rozumiecie o co biega i za bardzo nie zamotałem :D)
- sprawdzajcie linki ;)
- zwracajcie uwagę na regulamin konkursu (możliwe, że wymagane jest wykonanie remixu na jednym określonym programie)

Owocnego remixowania ;)

=-=-=-=-=
Przykładowy temat

[RMX ZAG] ATB - Let You Go

Link do strony: http://...
Link do materiałów na remix: http://...
Zakończenie konkursu: 21.09.2005

Pare słów np: orginał to techniawka, remixy tylko w wersji metal i punk :P Praca w formacie .JPG (taa :P) wysyłać w kopercie :P na adres... :P Remix moze byc wykonany tylko farbami olejnymi ;)
Ostatnio zmieniony przez hope 2005-06-17, 09:38, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7115 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2005-06-15, 21:47
Re: [Konkurs na remix] Zasady dodawania tematów <= CZYTAJ 
DJ HoPeLeSS napisał/a:1) Piszemy w temacie czy remix jest dla Polskiego czy zagranicznego wykonawcy:
- [Remix (konkurs polski)] lub [Remix (konkurs zagraniczny)]
- Dopisujemy artystę + nazwę utworku który ma być zremixowany


Ja bym proponowal Remix PL i Remix tu nie wiem moze ZA, chodzi o to zeby nazwa sie zmiescila, bo jak bedzie konkurs polski np. to moze nie wejsc calosc w nazwie posta.

To taki szczegol.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6925 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#3 Wiadomość | 2005-06-16, 22:21
 
Cytat:Ja bym proponowal Remix PL i Remix tu nie wiem moze ZA, chodzi o to zeby nazwa sie zmiescila, bo jak bedzie konkurs polski np. to moze nie wejsc calosc w nazwie posta.


Równie dobrze można RMX PL lub RMX ZG (jeśli już mamy uproszczać sformułowanie).

Cytat:- zwracajcie uwagę na regulamin konkursu (możliwe, że wymagane jest wykonanie remixu na jednym określonym programie)


To nie jest fair... Każdy ma własne upodobania co do programu w którym pracuje, pozatym możliwości programów na jakim obecnie tworzy znaczna większość artystów jest porównywalna i efekt końcowy zależy w dużym stopniu na profesjonalności obsługi tych programów... Więc nie widze tu powodu czemu by segregować na programy (FL czy RSN - bo akurat o tych pisze) skoro ich możliwości, zresztą jak niektórzy już sie tu wypowiedzieli są podobne lub są tacy którzy uwarzają, że np. FL jest lepszy od RSN i odwrotnie... równowaga jest tu moim zdaniem zachowana i nie ma powodu aby segregować remixy na programy w jakich mają być wykonane.

...no chyba, że chcemy zrobić konkurs kto lepiej obsługuje dany program ale myślałem, że ideą BF jest raczej wyłanianie artystów którzy tworzą dobre utwory niezależnie na czym je robią (pomijam EJaye i MMM). Dla przykładu moge podać osobę niedawno przyjętego w zgromadzenie BF kolegi Gabriela, który robi muyke na głównie na keyboardzie i skleja ją w CoolEdit itd... (pisze z pamięci, i chyba sie nie mylę).

Pomyślcie nad ostatnim...

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7115 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#4 Wiadomość | 2005-06-17, 09:42
 
1 punkt porpawiony. Co do 2 - uwierz mi przeglądałem pare stronek i niektóre są skeirowane na konkretny program (a remixow naprawde jest troszke) Acidplanet oczywiscie wiadomo na jaki programik. Sa stronki gdzie remixy musza byc wykonane np w abletonie itp. (i odrazu sa tam linki do jakis trialowych , darmowych wersji programikow) Chodzi o to zeby o tym poinformowac bo jesli ma cos byc zrobione w Abletonie a tego nikt nie bedzie wiedzial i polowa ludu zrobi w Reasonie a reszta we FL czy czyms innym to lipa bedzie.
 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6925 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#5 Wiadomość | 2005-06-17, 16:33
 
OK... zobaczymy jak bedzie to wyglądało w praniu... :)
Czekam na pierwsze propozycje konkursowe i ich efekty.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
cube 


Dołączył 6492 dni temu
Posty: 1
Skąd: Poznan
#6 Wiadomość | 2006-07-21, 13:15
 
czesc,

jezeli chodzi o remix, to program nie powinien byc nazucony... przeciez nie bede sie specjalnie uczyl innego programu, zeby zrobic remix.
Poza tym...! i tak na koncu oddaje sie wav'a lub mp3 ;)

pozdro
C
 
 
 
 
 
* zablokowano *
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6715 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-07-21, 14:18
 
Kasia - Stay

http://www.vipzone-sample...contests-pl.php

Wszystko w tym linku
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Remixy i Współpraca » [Konkurs na remix] Zasady dodawania tematów <= CZYTAJ !!

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi