Remiksy na singiel Burning
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Remixy i Współpraca » Remiksy na singiel Burning
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#1 Wiadomość | 2006-04-19, 01:38
Remiksy na singiel Burning 
Jakos tak sobie sprawdzilem maila dzisiaj i patrze a tu poczta od mojej wytworni Total Wipes, w ktorym pisza, ze Burning sie w miare sprzedaje i napisali mi, ze chcieliby wydac singiel z Burningiem w oryginale + trzy, cztery remiksy. Hehe faza by byla. Zastrzegli, ze nie sa to jeszcze 100% plany, ale chcieliby, zebym im zalatwil remikserow, wlasnie z Polski, bo chca ten singiel zrobic z wykonawacami polskimi, a jak sie nie uda zebrac tylu polskich remikserow, ze sie tak wyraze, to oni beda kombinowac dalej. Takze, faza by byla zeby to wypalila i dla mnie promocja i dla tych ktorzy by sie dostali na ten singiel. Z gory tylko podkreslam, ze to nic pewnego, wiec jak nie wypali to prosze na mnie nie krzyczec, ze obiecalem za kawalki na CD wyjda, bo to nie ode mnie zalezy i sam w to nie wierze. Po prostu za piekne, by bylo prawdziwe hehe :), ale sprobowac mysle, ze warto, a noz widelec sie uda i bedziemy na cd hehe.

Styl oczywiscie klubowy, najlepiej trance, ale nie koniecznie. Reszta juz od waszego uznania zalezy. Zainteresowani niech pisza w tym poscie to dam odpowiednie materialy.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6927 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#2 Wiadomość | 2006-04-19, 07:20
 
Ja jestem zainteresowany :) Zobacze, moze cos pokombinuje. Materialy mozesz mi przeslac na maila * zablokowano *
 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6925 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#3 Wiadomość | 2006-04-19, 14:18
 
Witam...
Gratulejszyn po pierwsze...
...po drugie - może coś by mi sie udało zrobić w tem temacie :)
(maila znasz... na czym pracuje - wiesz :) )

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7082 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#4 Wiadomość | 2006-04-19, 20:27
 
Ja! JA! :D Maila znajdziesz w profilu.... Ale nie gwarantuję że coś zrobię... Jutro wywiadówka :/
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6715 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-04-19, 21:12
 
Hej mogę się dołączyć do remixowania...
Tylko co mam zrobić?
* zablokowano * dla przypomnienia mail
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6590 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#6 Wiadomość | 2006-04-19, 22:00
 
Tu Souls in Motion. Zgłaszamy swoją gotowośc do próby stworzenia remixu Burning. Co prawda dopiero co zgłosiliśmy się do BF, ale taki remix to dla nas nie lada gratka. Potraktuj naszą kandydaturę poważnie i podeślij materiały na misc@o2.pl. Z pewnością coś ciekawego z tego wyjdzie, bo to "nasze" klimaty. :D
 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2006-04-19, 23:03
 
Paczuszki z midi i wokalem wysle jutro. Juz dzisiaj sie nie wyrobie tego wszystkiego ulozyc/wyeksportowac.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6715 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-04-19, 23:29
 
Na kiedy to ma być zrobione??
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7111 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2006-04-20, 10:24
 
Paul, nie wiem czy cię to będzie interesować, ale mogę zrobić taki krótki remiks symfoniczny, który mógłby być zastosowany jako np intro :)
 
 
 
 
Dj Harry 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6684 dni temu
Posty: 87
Skąd: Ostrowiec Św.
Punkty: 40
#10 Wiadomość | 2006-04-20, 10:55
 
To ja sie jeszcze dolacze do prosby o wyslanie paczuszki :) * zablokowano * :) hmmm zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
...:: http://www.djharry191.mp3.wp.pl/ ::...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#11 Wiadomość | 2006-04-20, 14:50
 
wyslij i mnie paczuszkę cos pokompinuje może zrobię 1 w życiu remix...tylko że będzie ciężko...baaaaardzo....:) * zablokowano *
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7041 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#12 Wiadomość | 2006-04-20, 20:15
 
* zablokowano *

:)
 
 
 
 
TranceQuall 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6675 dni temu
Posty: 112
Skąd: Kielce
Punkty: 6
#13 Wiadomość | 2006-04-20, 21:40
 
Tez mogę spróbowac :D . Mam teraz w sumie sporo wolnego czasu wiec czemu nie....Jak mozesz to podkopsaj material na: * zablokowano * <ok>
 
 
 
 
 
...::Music is a Record Feeling::...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#14 Wiadomość | 2006-04-21, 00:11
 
Ok pierwsze info poszlo na PW. W woli informacji. Koniec konkursu uplywa 1 czerwca. Jezeli wszystko sie uda i wygrane kawalki znajda sie na singlu to uwazam, ze kawalki musza trzymac poziom, wiec dla osob ze statusem novice nie wysylam plikow z materialami. Wydawca z Total Wipes juz wie, ze oglosilem konkurs i nie kazal kazdego kawalka dawac dla nich do przesluchania, ale wybrac kilka najlepszych. Poprosze o pomoc ludzi ze statusem pro, bo sam nie bede moze do konca obiektywny, a zreszta nie mam sluchu i nie wyczuje pewnie roznych jakis tam niuansow hehe. Pozdrowka i zycze owocnej pracy.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6715 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2006-04-21, 14:45
 
Już mogę podesłać demko :P:P
Klimat oczywiście klubowy 8)
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7114 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#16 Wiadomość | 2006-04-21, 16:18
 
o ciekawe, ja też poproszę cosik takiego na maila, bedzie mial gniotka wiecej do przesluchania :P

advance.man (czita) interia.pl
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7113 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#17 Wiadomość | 2006-04-21, 21:15
 
No to i ja tesz się zapiszę :) Poproszę na * zablokowano * a nóż morze nie nóż coś z tego wyjdzie przynajmiej spróbujuę
Pozdro :!:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6682 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#18 Wiadomość | 2006-04-21, 23:03
 
paul :) nudze sie :D prosze na * zablokowano * :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6925 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#19 Wiadomość | 2006-04-22, 00:43
 
Mój już gotowy i wysłany :)

Pozdr.
Adix

PS.
Paul a tak na marginesie to jak i w czym ty żeś to edytował ? bo nutki porozłażone że hey (nierówne) i do tego nie trzymają sie za cholere siatki w piano roll'u :)
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#20 Wiadomość | 2006-04-22, 02:24
 
Adix napisał/a:Paul a tak na marginesie to jak i w czym ty żeś to edytował ? bo nutki porozłażone że hey (nierówne) i do tego nie trzymają sie za cholere siatki w piano roll'u


Mozliwe ze Melo 1 troche sie rozbieglo, ale nie wiem czemu. Robilem eksport a potem w Fl wszystko jeszcze ukladalem do kupy, ale i tak jak niektorzy robia konkursy na remiks to prawie nic nie daja tylko wokale i puste melo w wave, wiec chyba i tak duzo dalem, bo praktycznie wszystkie motywy z kawalka.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#21 Wiadomość | 2006-04-22, 12:04
 
DJ PAUL napisał/a:wiec chyba i tak duzo dalem, bo praktycznie wszystkie motywy z kawalka.
...nom...i cała zabawa na tym polega coby zrobić całkiem nowy kawałek...a tak na marginesie to całkiem fajny kawałek :P

2006-04-22, 12:06 // Dodano
DJ PAUL napisał/a:Styl oczywiscie klubowy
...więc to co zrobię oczywiście nie będzie barne pod uwagę bo kawałek jest w klimacie ala rock... :)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
resbit 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6658 dni temu
Posty: 28
Skąd: Przemyśl
Punkty: 12
#22 Wiadomość | 2006-04-22, 14:24
 
ja tez poprosze :) * zablokowano * no chyba, że moj status az tak strsznie przeszkadza, zebym spróbował cos zrobić, prose zie nie sugerowac pracami na mojej stronie, sa troszke stare, a remixów z przyczyn prawnych nie pubplikuje juz


czemu moj podpis jest "zablokowany" ? o czymś nei wiem :)
 
 
 
 
 
www.resbit.bbs.pl
 
Dj Harry 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6684 dni temu
Posty: 87
Skąd: Ostrowiec Św.
Punkty: 40
#23 Wiadomość | 2006-04-22, 15:14
 
A wlasnie ja sie czuje gorszy przez to ze nie moge sprobowac swoich sil a gdzie ambicja?? :D moze jednak daloby rade cusik pokombinowac?

Pozwolcie plisssssssssssssss <wstydnis>

Pozdrowionka
 
 
 
 
 
...:: http://www.djharry191.mp3.wp.pl/ ::...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7114 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#24 Wiadomość | 2006-04-22, 16:11
 
resbit napisał/a:no chyba, że moj status az tak strsznie przeszkadza

Dj Harry napisał/a:A wlasnie ja sie czuje gorszy przez to ze nie moge sprobowac swoich sil a gdzie ambicja??

omatko nie rozumiem tych wypowiedzi, brzmią jakbyscie mieli kompleksy jakieś, chyba że Paul gdzieś napisał że Novice nie mogą remiksować a ja to przeoczyłem, wtedy te teksty rozumiem

Resbit - masz taki wpis w podpisie bo prawdopodobnie wstawiłeś w nim linka, linki są automatycznie blokowane dla nowych/mało aktywnych personów zeby forum nie zmieniło się w jedną wielka reklamę
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6715 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#25 Wiadomość | 2006-04-22, 16:20
 
Jak ma brzmieć nazwa??
"dj Paul-Burnin (Producer's RMX0"??
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6925 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#26 Wiadomość | 2006-04-22, 17:14
 
DJ PAUL napisał/a:kawalki musza trzymac poziom, wiec dla osob ze statusem novice nie wysylam plikow z materialami.

Tu napisał...
I jeśli to nie jest zabawa (a sądząc po krokach wytwórni Total Wipes nie jest) to w pełni rozumiem to ograniczenie.
W końcu Novice nie przyznaje sie ze względu na niechęć do artysty ale na jego poziom muzyczny.
Jeśli Novice stanie sie wystarczająco dobry to będzie mógł kandydować do ADV i wtedy bariera znika...
Póki co, w dziale "Remixy" są inne oferty bez ograniczeń dla Novice.

(a tak na marginesie mam wrażenie, że w niktórych obudził sie duch walki tylko dlatego, że Paul napisał o możliwości wydania remixów - wcześniej niktóre osoby nie remixowały w ogóle utworów innych artystów na BF)

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#27 Wiadomość | 2006-04-22, 17:59
 
Cytat:wcześniej niktóre osoby nie remixowały w ogóle utworów innych artystów na BF)
...heh ja chyba zacznę bo to zaj...fajna zabawa... :)

2006-04-22, 18:01 // Dodano
zaraz wrzucę betę..jestem ciekaw waszych opinii
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#28 Wiadomość | 2006-04-22, 18:02
 
LiquiPower! napisał/a:Jak ma brzmieć nazwa??
"dj Paul-Burnin (Producer's RMX0"


Wlasnie tak, potem juz wlochy sie tym zajma.

Niestety nie zmienie zdania co do statusu. Novice nie moga brac udzialu w tym konkursie, a dlaczego to opisal wyzej Adix. Ja do was nic nie mam, ale kawalki maja trzymac poziom, a nie sadze, zeby ktorys z kawalkow Novice nadawal sie pod kazdym wzgledem (mastering, brzmienie, mix itd) by zostal wydany na cd.

ix_peter napisał/a:.więc to co zrobię oczywiście nie będzie barne pod uwagę bo kawałek jest w klimacie ala rock..


Peter pisalem, ze klubowy, ale moga im dac tez twoj niech se przesluchaja a moze im sie spodoba i dadza jako Bonus traxx hehehe, kto to wie co te makaroniarze maja w glowie :)
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
resbit 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6658 dni temu
Posty: 28
Skąd: Przemyśl
Punkty: 12
#29 Wiadomość | 2006-04-22, 18:56
 
cały zcas obserwuje to forum, najpierw poniekat w wyniku pomyłki otrzymałem status novice, teraz jakieś ograniczenia, ze niby jak kolega napisał:
Cytat: nie sadze, zeby ktorys z kawalkow Novice nadawal sie pod kazdym wzgledem (mastering, brzmienie, mix itd) by zostal wydany na cd.
, jeszcze gdzie swyczytałem, ze jakies punkty sie dostaje za głosy, jkaby to był przymus, a ajkes odejmowane, za nie udzuał w głosowaniu, a co jak ktos nie ma zcasu np przez dłuzszy zcas tu zagladac i sprawdzac co sie dzieje? nonsens

pewnie napizecie, ze jak sie nie podoba, to nie musze tu zagladac, ale to ja bym sie zastanowił nad paroma elementami tej całej organizacji, bo jak tu obserwuje novice sa dyskryminowani, koledzy z wyzszej pólki chwala sie w sumie nawzajem, nawet jezeli to jest szit gorszy od novice,

sorry, ze tu robie taki najazd, ale nie ebde ukrywał, jak cos mi nie pasuje

myslałem, ze to jest miejsc gdzie wszyscy maja rowne szanse, a tu cos jest nie tak, i co by sie stało jakby ktos z novice podjął sie tego? korona by chyba Szanownemu koledze nie spadła...
 
 
 
 
 
www.resbit.bbs.pl
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6925 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#30 Wiadomość | 2006-04-22, 19:20
 
resbit napisał/a:a co jak ktos nie ma zcasu np przez dłuzszy zcas tu zagladac i sprawdzac co sie dzieje? nonsens

Ale na zrobienie remixu to czas masz ?

Witryna żądzi sie swoimi prawami ujętymi w regulaminie.
Nikt nikogo nie dyskryminuje.

resbit napisał/a:poniekat w wyniku pomyłki otrzymałem status novice, teraz jakieś ograniczenia

Wyjaśnij owo nieporozumienie z administratorami.

... to nie ograniczenia ale raczej benifity dla ADV i PRO. (powtarzam, nic nie stoi na przeszkodzie abyś kandydował na ADV).
Pozatym, nierozumiem czemu piszesz o ograniczeniach skoro ten temat jest prywatnym ogłoszeniem konkursu i zasady określa jego autor. (chcialbys żeby ten post byl publikowany w niewidocznym dla ciebie temacie ? Wtedy nie byloby krzyku.)...
I rzecz następna... dlaczego nie zremixujesz któregokolwiek z innych dostępnych tu w dziale "Remixy" utworu innego artysty ? Bo innych nie wydają ?

Pozdr.
Adix

EOT
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
resbit 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6658 dni temu
Posty: 28
Skąd: Przemyśl
Punkty: 12
#31 Wiadomość | 2006-04-22, 19:28
 
mam na swoim koncie wiele remixów, które siedza u mnie na dysku, zorbniłęm je zeby sie uczyć nie wydawać, zainteresowął mnie ten temat, bo:

Cytat: dj paul "kawalki znajda sie na singlu to uwazam, ze kawalki musza trzymac poziom, wiec dla osob ze statusem novice nie wysylam plikow z materialami"


wiec z ciekawosci zapytałem, bo widiząłme juz poczatkujacych, ktorzy w przebłyskach nagrywali cuda lepsze od najlepszych, nie widze powodu, zeby nie dac szansy innym, chyba ze czas przesłuchujacych jest az tak cenny i nie ebde sie uzalac nad plebsem, w koncu to novice :)
 
 
 
 
 
www.resbit.bbs.pl
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#32 Wiadomość | 2006-04-22, 19:32
 
Resbit nie mam zamiaru tego komentowac, bo nie chce rozpoczynac jakis klotni, bo nie dawno BF juz taka przechodzilo. Koniec tematu ludzie z Novice nie beda brali udzialu w konkursie i prosze cie nie zwalaj tego na cale BF tylko jak cos to na mnie, bo konkurs organizuje ja, wraz z moim wydawca, wiec bf nie ma z tym nic wspolnego. Zapraszam do dzialu remiksy tam jest pare kawalkow do zremiksowania. Ja nie bede dawal na lrewo i prawo kazdemu kto poprosi materialow z kawalka Burning. Decyzja ostatecznia i prosze nie polemizowac z nia. Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
resbit 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6658 dni temu
Posty: 28
Skąd: Przemyśl
Punkty: 12
#33 Wiadomość | 2006-04-22, 19:37
 
to jakby novice byli kobietami w ciazy a advanced szli do boju..

janse szefie, ja nie lubie sie kłócić i to nei ejst kłótnia, tylko polemika literacja na łamach BF :)
staram sie tlyko bronic praw mniejszosci narodowych
, ale regulamin jest po to, zeby go zmieniać i kazdemu powinno sie dawac szanse, nawet jezei nie wierzysz w kgoś umiejetnosci

, pozdrawiam nie chciuałem urazić :)


a reszte juz z kims załatwie, bo miałęm 8 do 1 na adv, ehhh
 
 
 
 
 
www.resbit.bbs.pl
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#34 Wiadomość | 2006-04-22, 23:09
 
resbit napisał/a:a reszte juz z kims załatwie, bo miałęm 8 do 1 na adv, ehhh


No to jak juz zalatwisz status adv to z przyjemnoscia ci wysle materialy jak bedziesz chcial.

Spoko mi tez nie chodzi o jakies klotnie i nie uwazam zebym sie wywyzszal, no i napewno nie jestem szefem, bo to naprawde w malej mierze zalezy ode mnie czy singiel wyjdzie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7113 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#35 Wiadomość | 2006-04-24, 21:11
 
Mam pytanie do Paula jak ja robie remix pozakonkórsowo dla przyjemności bo i tak wiadomo że styl nie pasi to mogę udostępnić na bf do ocenki coś więcej nisz demko?
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#36 Wiadomość | 2006-04-24, 23:47
 
LaNsEr napisał/a:Mam pytanie do Paula jak ja robie remix pozakonkórsowo dla przyjemności bo i tak wiadomo że styl nie pasi to mogę udostępnić na bf do ocenki coś więcej nisz demko?


Spoko moze byc. Tylko kawalki co ida na konkurs, nie moga byc w necie, bo jest mozliwosc, ze wyjda na cd.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6957 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#37 Wiadomość | 2006-04-27, 07:25
 
poprosze na mpov(szympans)wp.pl

pozdrawiam Paul :]
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7107 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#38 Wiadomość | 2006-06-02, 00:11
 
Termin konkursu zostanie przesuniety mysle ze okolo 2 tygodni z jednej prostej przyczyny. Dostalem sporo remiksow, ale tylko trzy moim zdaniem nadaja sie do wyslania do Wloch, a potrzebuje pieciu kawalkow, wiec jeszcze czekam na remiksy ktore maja zostac na dniach przyslane do mnie i wtedy oczywiscie jak bede dobre to wysle kawalki wybrane do Total Wipes i napisze ktore wyslalem i bedziemy czekac wszyscy co makaroniarze napisza o remiksach hehe.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7111 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#39 Wiadomość | 2006-06-02, 01:40
 
Uff,to dobra wiadomość, bo na razie piszę muzykę do filmu, a że termin się zbliża, to nie mam na nic innego czasu. Muzykę do filmu powinienem skończyć w przyszłym tygodniu, więc raczej zdążę jeszcze później z tym remiksem. :) No i hehe, mam nadzeję, że będzie się nadawał. :P
 
 
 
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6675 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#40 Wiadomość | 2006-06-02, 09:12
 
* zablokowano * może cos wymysle;)
 
 
 
 
 
:: ::
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Remixy i Współpraca » Remiksy na singiel Burning

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi