noise_relations
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » noise_relations

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (9) : Nov (0) : Średnia (5.0)

 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6456 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-08-27, 00:31
noise_relations 
witam. produkcją dzwięku zajmuję się już niemalże 10 lat. to sporo i jednocześnie niewiele. sporo, by wiedzieć, że to daje mnóstwo radości a mało, by zrozumieć wszystko, co tego dotyczy. moje utwory, oscylują w różnych zakamarkach gatunkowych, jednakże lwia część z nich bazuje na połamanych strukturach perkusyjnych. moje korzenie to jungle, drum'n'bass, hardcore. chciałbym przedstwaić Wam kilka moich produkcji. pozdrawiam. noise_relations
do you feel sometimes like a monkey
spectral
futurebound
sunspot
hed415
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6590 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#2 Wiadomość | 2006-08-28, 01:07
 
[pkp]

:o

Po mimo tego, że zbytnio nie siedzę w takiej muzyce, uważam, że to co robisz jest wyśmienite :D Polecam każdemu wrzucić na głowę słuchawki, zanim przystąpicie do odsłuchu kawałków. Jak dla mnie utwory świetnie zrealizowane przestrzennie... Każdy z kawałków to osobna przygoda. Każdy z nich to inne doznania słuchowe. Mimo to, żaden nie odbiega od bardzo wysokiego poziomu 'estetyki'.

Bardzo podoba mi się pierwszy z utworów. Świetny motyw 3:33... ;P Dla mnie jest jednym z najlepszych kawałków w swojej dziedzinie (gatunku) jakie słyszałem. Na prawde jestem pod wrażeniem Twojej twórczości... Może tylko Spectral jest jakiś zbyt 'lajtowy', ale na pewno nie jest kiepski.

Jestem zachwycony. Kawałki, które nam tu serwujesz działają na mnie przede wszystkim, jakby to zgrabnie ująć, "high-end'owym" poczuciem estetyki, w moim mniemaniu graniczącym z idealnym. :D Ze świecą szukać podobnych pod tym względem produkcji. U mnie wygrałeś. Co prawda, traktuje te utwory jako coś w rodzaju ciekawostki - nie zmienią u mnie gustu czy też światopoglądu, ale gdyby tylko istniała taka możliwość ode mnie dostałbyś rangę Proffesional... Niestety, takowa jest wykluczona przez nie-wiadomo-kogo. Zatem gdy ktoś uruchomi głosowanie, masz Advanced, choć na to nie zasługujesz :P Życie...
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#3 Wiadomość | 2006-08-28, 13:16 | Oddał głos na Advanced
 
<brawo> <brawo> <brawo>
No tutaj zostalem rozwalony :P
SiM powiedzial wszystko co mam w tym momencie na mysli :P Znakomita przestrzen, poczucie estetyki wyczucie. Wszystko wspolgra ze soba idealnie, gdybym mial sie do czegos przyczepic to tylko do tego ze nei moge professionala dac :P
Do you feel sometimes like a money wymiata :) Fajnie jak czasem ktos taki napisze zgloszenie <ok>

Tak wiec witamy i do adv wyganiamy :P
 
 
 
 
 
INSAANE
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6590 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#4 Wiadomość | 2006-08-28, 13:39 | Oddał głos na Advanced
 
[pkp]

Obiecane Adcanced.
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6885 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#5 Wiadomość | 2006-08-28, 15:42 | Oddał głos na Advanced
 
O śiok :D
Pyszna muzyczka, wiele lat temu, keidy jeszcze sam byłem w powijakach próbowałem cos takiego tworzyć. Stary mógłbyś być dla mnie wzorem! W hed415 i zrezta nietylko widze ogromne pokłady czerpane z najlepszych nagrań trip hopowych :)
Super przestrzeń, super atmosfera, super brzmeinia i można niemal sie zakochać :P
IMHO bardzo wzbogacisz swoją muzą i osobą społeczność Beats factory. Witamy w Naszych skromnych progach!
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6957 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#6 Wiadomość | 2006-08-28, 23:53 | Oddał głos na Advanced
 
kawal dobrej muzyki... uwielbiam sluchac czegos takiego.... ale zaje**** przestrzen...

zdecydowanie ADV :]
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7111 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-08-29, 14:22 | Oddał głos na Advanced
 
Wszystko zostało już powiedziane. Chociaż też na codzień nie słucham takiej muzyki, to nie ma dwóch zdań, że Adv ci się należy z przydziału. :P
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6456 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-08-30, 10:59
 
cieszę się bardzo z dwóch powodów. po pierwsze, co oczywiste, że potrafiłem Was zaciekawić swoim pomysłem na sound a po drugie, że podchodzicie do badania utworu nie tylko od strony ogólnikowej, ale także technicznej. fajnie, dzięki. czekam na następne komentarze, w miarę możliwości of koz... pozdrawiam.
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7115 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#9 Wiadomość | 2006-08-30, 11:16
 
Narazie posluchalem jednego utworku i takie pytanie. Czy w do you feel sometimes like a monkey perkusja to gotowy loop ?? Utwor jest swietny tylko jestem ciekaw. Poszedles troszke w strone mocniejsza. Myslalem, ze nikt mnie takim czyms nie zaskoczy na BF a tu niespodzianka. Heh breakcore na BF <diabel> Za sam ten kawalek i styl wielki plus. Pozniej poslucham co tam jeszcze chowasz :]
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6456 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2006-08-30, 11:20
 
ten miażdżacy amen to oczywiście loop:) a tak poza tym, to wszystko posklejane z kawałeczków:)
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7105 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#11 Wiadomość | 2006-08-30, 20:40 | Oddał głos na Advanced
 
No to Ci powiem, ze te 10 lat zbierania doświadczeń owocuje bardzo smakowitymi kąskami :-)

SPECTRAL
Od pierwszych nut utwór niemalże doskonały dla mojego ucha i umysłu. Przepięknie dobrane brzmienia, delikatny ale wymowny bicik nie swędzący swą monotonią lecz przyjemnie szurający po mózgu swymi brejkowymi łamańcami no i melodyka.
Świetnie urozmaicony, pełny aranż od basu po haty no i nie ma mowy o nudzie - ciągle coś się dzieje.
Utwór trafia do mej kolekcji odsłuchowej w discmanie <ok>

SUNSPOT
Tu już nieco ciężej w porównaniu do poprzedniego numeru. Słabo mi snare wchodzi - taki troszkę rozlazły.
Tu dla odmiany nie łamiesz za bardzo rytmu natomiast poostarałeś się o..... nieco jazzową melodykę :-) Brawo :-)
Znowu zrobiło się delikatnie - naprawdę potrafisz doskonale budować klimat dźwiękami.
Aranż w tym przypadku dość oszczędny - jednak nie jest zbyt ubogi - zbudowany z wyczuciem i smakiem godnym profesjonalisty.
Trudno tu mówić o dramaturgii utworu - to raczej plamy zdarzeń czy też fragmenty myśli, które zarysowujesz delikatną kreską.

DO YOU FILL....
Tablastycznie ale elektronicznie - ciekawa zabawa pojedynczymi uderzeniami :-)
Normalnie zaciekawiasz mnei tym graniem - a co będzie dalej? ;-)
Niby mało się dzieje ale napięcie oczekiwania rośnie.....
No tu już jakieś takie bardziej nowoczesne granie, które równie dobrze mogłoby stać się podkładem do dobrego rapu albo piosenki pop (np. dla Sistars ;-) ).
Generalnie znowu bardzo oszczędnie.
Łoooo jaki kontrast - mocno ziarnisty przesterem dramendbejs zapewne ma wyrażać myśl zawartą w tytule. Niestety ten gatunek nie jest mi specjalnie bliski (choć Parasite nad tym pracuje dośc skutecznie ;-)) i trudno mi to jakoś ocenić.
Potraktuję to jako dramaturgiczny wybieg teatralny ;-)
Ogólnie utwór również bardzo dobry.

FUTUREBOUND
Znowu coś wprost wymarzonego dla mnie. Trochę brzmień nowoczesnych, trochę retro elektronicznych i wymyślna dramaturgia prologu ;-)
Łoooo..... fajowe jak wchodzi bicik. To się taki Red Snapper robi czy DJ Shadow :-) Ino dramaturgia jakoś przygasła. Poczułem się zapętlony.....
Potem już troszkę zbyt powtarzalny numer mam wrażenie. Przydałby się jakis pomysł melodyczny - nie tylko rytmiczny.
Niemniej utwór bardzo dobry.

HED415
Bicik również ustawia to w rzędzie dokonań Red Snappera czy The Clifford Gilberto z ich naturalistycznymi rytmami, które równie dobrze można zagrać na komputerze układając nuta po nucie jak zaprosić perkusistę i poprosić go o zagranie tego na żywo na koncercie.
Klimacik znowu się zrobił z wokalem... masz do tego smykałkę - to trzeba przyznać. Potrafisz budować klimat bardzo sugestywnie.

OGóLNIE O żYCIU I NIE TYLKO :mrgreen:
Wątpliwości nie mam. Ni jednej. ADV bez dwóch zdań.
Po przesłuchaniu tych utworów wzbudziłeś moją chęć słuchania Cię więcej zatem mam nadzieję, ze Twoja bytność na BF tym zaowocuje. Mam również nadzieję, ze i na Twoje doświadczenie będziemy mogli liczyć :-)
Jesteś naprawdę świetny muzykiem <ok>
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7041 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#12 Wiadomość | 2006-09-01, 11:07 | Oddał głos na Advanced
 
Potrawy, które nam tutaj zaserwowałeś robią wrażenie. Doskonay dobór przypraw, jak i temperatura, w której owe przysmaki powstawały owocuje doskonałym smakiem, w zależności od potrawy - raz mniej lub bardziej pikantnym. :)
Advanced.

Pytanko - na czym robisz mastering?

EDIT: Brakuje mi jednak trochę wyrazistych, rozbudowanych motywów, melodii. Wszystko jest świetnym klimatem, doskonały tłem, ale jednak tego mi własnie brakuje.
 
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6848 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#13 Wiadomość | 2006-09-01, 11:55
 
zaczne od najlepszych wg mnie

Sunspot - - świetny jazzujący spokojny utwór-do szczęścia brakuje tylko jakiegoś krótkiego motywu solowego- delikatnego, ale tak na pamiątke, żeby do utworu częściej wracać- PRO

Spectral- - brzmienia zgrane i wyważone i co ważne bit troche schowany, co nie drazni tak jak w innych kompozycjach. Melodycznie równiez utwór lepszy od innych, jest więcej urozmaicenia- ADVANCED/PRO

Do you feel noise - pomimo monotonii melodycznej zbudowany klimat ładnie, przy pomocy "chwytów" technicznych. Tu z kolei ciekawa aranżacja, sporo przeszkadzajek, ale w sumie jest klimat- ADVANCED

Futurebound - bit przeważa, gdyby tak lekko do tyłu... Znowu budowany umiejetnie klimat, efekty dzwonki, głosy, ale monotonia melodyczna
Advanced

Reasumując - b sie podobało i głosuje na mocny ADVANCED

Pozdrawiam
 
 
 
 
 
moje piosenki
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6923 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#14 Wiadomość | 2006-09-01, 12:47
 
gratulacje bardzo orginalne ambitne kawalki nie przepadam za taki stylem ale te mi sie podobaja "do you fell.." jest swietne
bez wiekszego zastanowienia advance
pozdrawiam :D
 
 
 
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6456 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2006-09-01, 13:56
 
Mirrored napisał/a:Pytanko - na czym robisz mastering?

apropos masteringu. sound forge, ale z reguły robię master "na ucho":) buzie
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6744 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#16 Wiadomość | 2006-09-03, 14:37 | Oddał głos na Advanced
 
To ja się wybije i powiem, że właśnie na codzień słucham takiej muzyki :D I co najciekawsze, nie odstajesz poziomem od światowych produkcji! Ciekawe tematy, dobre brzmienia, oryginalne fx'y, super poukładane perkusje. Loopy, nie loopy - wszystko, liczy się efekt, no i jakiś tam poziom niepowtarzalności. Dobre loopowanie jest bardzo ciężkim zadaniem, gratuluję udanych "zlepieńców" ;-)
Z masteringiem nie masz żadnych problemów.
Ściągam wszystko bo to bardzo wartościowe numery, ale nie chce oceniać każdego po kolei bo i tak nie mialbym się do czego przyczepić :P
Witam na BF :) Adv, choć myślę, że może nawet Pro :D
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6581 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#17 Wiadomość | 2006-09-03, 18:31 | Oddał głos na Advanced
 
Połączenie wszystkiego dobrego, słychać trochę industrialu, dobrego ambientu, elektroniki. Ogólnie wysoki poziom. Ciekawa muzyka.
Nie będe tym razem komentował każdego kawałka z osobna. Dla mnie zdecydownie wyróżniają się spectral i sunspot, a szczególnie spectral - w pewnym sensie jest dla mnie pewną nową jakością w takich klimatach.
Zastrzeżenia mam do "do you feel like sometimes like monkey" - jest zbyt ciężki i przydługawy

Głosuje na Advanced, bo na więcej nie mogę
 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » noise_relations

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi